Aktuality

Bubble day 2018

Bubble day, projekt prinášajúci radosť, šťastie a detstvo týmto rokom oslávi svoje piate narodeniny. Už po piaty rok si dobrovoľníci z viacerých slovenských pripravujú nezabudnuteľný bublinový program nie len pre tých najmenších.

Keďže darovanie šťastia a radosti by sa nemalo pripisovať iba jednému dňu, tento rok sme vytvorili týždeň Bubble day, aby sme poukázali na jedinečnosť okamihu, ktorý máme možnosť zdieľať ktorýkoľvek deň v roku. Bublinové podujatie sa uskutoční od 20. do 26. augusta 2018. Do týždňa Bubble day sa zapojili viaceré slovenské mestá ako Prievidza, Banská Bystrica, Žilina, Handlová či Kysucké Nové Mesto.

Už piatykrát zaplavia ulice miest farebné bubliny, vďaka nejednému dobrovoľníkovi, ktorí sa zapojil do tohto jedinečného projektu.

Projekt počas piatich rokov priniesol rekordný počet prihlásených miest, zahraničné spolupráce, dlhoročné priateľstvá či spolupráce. Tento rok sa tešíme nie len na prihlásené mestá, ale aj na dobrovoľníkov, ktorí v týždni Bubble day výjdu do ulíc s farebným kúzlom bublín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *